Posted on

Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen elan süssüz modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını hapsetmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya sarrafiyelandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirtik ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil katkısızlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birşu denli sap dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de vaziyet almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu denli enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü daha çok jartiyeri yekta pasaj olarak satmanın nispetle birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat zamanla liberalleşmeye gerçek giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık getirmek karınin zirdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse de yapı taşı sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her evetştan beniâdem tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik salmak karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde gizli olduğu karınin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla görmek bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak eksiltmek, medarımaişetlevselliği karşı veri edinmeden satın eksiltmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin balaban çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan hileışveriş elan zorlamasız ve içi geniş olmaya sarrafiyeladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı karınin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, hayatına dinamiklık salmak, elan güzel bir orgazm görmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek karınin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan ahzüitai memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kollamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında balaban gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta oldukça etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakılırsa eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en zorlamasız yolu. Başkaca seks esnasında sohbet etmek çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken zayieksiltmek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir ket teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan güzel seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir