Posted on

Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman konum aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma işçiliklemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler bâtınin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak bâtınin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışdemeviklarını değiştirmek ve insanoğluın elan az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets yollamak bâtınin kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine orantılı olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı bâtınin mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakarak elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak bâtınin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da yerel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere öteki duman ürünleri üzere bağımlılık bünyecı olabileceği konusunda ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets üzere duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel emrazı ve öteki afiyet problemlerine illet olabileceğinden endişe etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakarak elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler bâtınin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakarak elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına orantılı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve afiyet önerilerine orantılı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir