Posted on

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu

Sondakikam.com.tr genel ağ ses seda sitesi yayında,son dakika mideerikleri,gündem haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile doğru gündemi kovuşturulma edip okurlarına sunan ses seda sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor.

Son An Haberler Illet Önemli ?

Son dakika gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak sizlerin kovuşturulma etmiş olduğu mideerikleri sizler midein düzenliyor,çatlakştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Sav Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız doğru ve güvenilir bir şekilde sizlerin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Sav Sitesi !

Sadık gündem ilkeleriyle hazırlanan,esas hareketı kovuşturulma etmek namına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile doğru gündem maddelerini okurlarına sunan ses seda sitesidir.Doğru,tarafsız ilkeli ses seda yapmayı kendine ana edinmiştir.Evvelten günümüze mevrut yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,sizlerin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam hevesli editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son mideerikleri ilk sizin duymanızı sağlamlamayı amaçlayan yeni döl ses seda mideerik platformudur.Gündem haberleri,siyaset haberleri,ekonomi haberleri,lokal haberler,cihan haberleri,magazin haberleri bilgi haberleri ve dirim haberleri kategorileri ile sizlerin güncel vukuf ve haberlere ulaşmanızı amaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri ortada canlı döviz kuru,canlı tv izleme,salat vakitleri,lig puan durumları,Emtialar,alım durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya temellayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere güncel haberleri tarafsız doğru ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Ne Kuruluşyoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana mevrut vakalar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz marifetiyle kovuşturulma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en ırak köşesine kadar her dünya ile müntesip ses seda okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya gereğince taharri suni olanağı sunmaktayız. Bu taharri, lügat ve müntesip bazlı, yapmacık zeka ile desteklenmiş doğru bir ses seda taharri sayfasıdır.

Yasalara %100 Tatminkâr

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 akla yatkın olarak yapıt yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü ses seda, suret, vukuf, metanetli; telif hakkı sahiplerinden makalelı onay gönüllenmek suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız ceride ses seda özetlerinde ise, sadece haberin temellığı ve giriş cümlesine dünya verilmekte, haberin tam metnini küfretmek isteyen görüşmeçilerimiz müntesip gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi meydan sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve ses seda sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi kaygı ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Tatminkâr Habercilik !

Erkli Şinas Türk milletinin genel sağtöreına akla yatkın etik ve tarafsız ses seda anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yapıt sundurmaına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en akla yatkın doğruca ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı ses seda organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı amaçlıyor.

Sondakikam.com.tr Kesinlikle Kuruldu !

Müessesş hedefleri olarak ülkemizin istikrarına katkıda bulunmayı amaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı yapıt organlarında en balkı şekilde temaşa etmeyi amaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr ses seda sitemizin tüm hakları saklıdır. Harf, ses seda, suret, röportaj kabil her türlü derunğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr ses seda sitemize aittir. Sav sitemizde dünya meydan bütün makalelar, materyaller, resimler, çav dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün mideerik ve çkırmızıışmalarımız, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz mideerikler ve ses seda ajanslarımızdan aldığımız ses seda ve öbür görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve memba belirtilmeksizin kopyalama ve yararlanmaı konstrüksiyonlamaz.
Sav sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, herhangi bir çağ bileğişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların tekbirinden mesuliyetli bileğildir.

Politika Haberleri !

Ülkemizde devam fail iri siyasi gündemi yakından kovuşturulma edip,sizlere doğruca olanı ve görünenden ziyade olay ve durumların perde arkasını aktarmayı amaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en balkı haberleri takdim etmek midein var gücüyle çkırmızıışıyor.Akp,mhp,chp,yeğin parti,ongunluk partisi,ve otokton bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları zer fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden kolaylıkla kovuşturulma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Muteber Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir