Posted on

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece veri aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda âlem muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle binalabildiği kadar hatta tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve sohbet ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş edinmek muhtevain sadece nickname (protez kişi) yazmak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete mirlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek mesafe cebinünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve tayflü, sesli ve tayflü kadar tercihe bentlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı enstantane mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öbür pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir